Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-ra, hogy kell feltölteni...

Ncore-ra, hogy kell feltölteni egy játékot, amit folyamatosan frissítenek a készítők és nem csinálnak hozzá telepítőt se cd-t?

Figyelt kérdés
Igen konkrétan egy "csupasz" mappába vannak benne a fájlok, de így már nem lehet feltölteni. Igaz én is letöltöttem, de ott már rar-ba volt benne. Akkor most az eredeti release? Ha igen, hogy tudok NFO fájlt csinálni hozzá ugyanis nem volt hozzá. Nem értem.

2014. jan. 6. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
mi ez a játék?
2014. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ami fontos lehet, a szabályok az ncore-on játékokra (nem másoltam ki az egészet csak ami kellhet):


Általános:

 Frissítésekből (update, patch), és törésekből (crack, crack-only, crackfix) csak eredeti release tölthető fel. (Új!)

---------------------------------------------------------

Eredeti release-ek (minden kategóriában):

 Eredeti, változatlan forma! (Név, NFO, sfv, fájlnevek)

 Kivéve: kitömörítés (Játék/ISO és Konzol kategóriáknál kötelező)! (Új!)

 NFO

--------------------------------------------------------

Tilalom:

 Előtelepített játék/program feltöltése tilos! (Új!)

2014. jan. 6. 15:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Az mindegy sok ilyen játék van amúgy.
2014. jan. 6. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem, mert ha netán free vagy nyílt forrású a játék, akkor nem sok értelme van feltölteni.
2014. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ingyenes.
2014. jan. 6. 16:06
 6/9 A kérdező kommentje:

"THIS SOFTWARE IS CONSIDERED TO BE IN ALPHA STATE, AND MAY CONTAIN BUGS. SQUAD AND SQUAD STAFF TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY DAMAGE OR LOSS OF DATA THAT MAY OCCUR AS A DIRECT OR INDIRECT RESULT OF USING THIS SOFTWARE, AND CANNOT GUARANTEE ANY DEGREE OF PERFORMANCE OR STABILITY, OR EVEN THAT THE SOFTWARE WILL BE USABLE AT ALL. USE AT YOUR OWN RISK."


Ez találtam a játék leírásánál. Szóval mert Alpha amit az ncore nem enged. Lehet ez a gubanc?

2014. jan. 6. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:

"Tilos Early Access, Alpha, Beta verziók feltöltése."


Nem is véletlen a dolog. Ugyanis semmi értelme.

2014. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SoulEater7797 ***** válasza:

A leírásban benne van, hogy gépre ártalmas lehet. Fail.

Csak nem a Starbound?

2014. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kerbal Space Program...Steamen árulják 15 euro azt hiszem.
2014. jan. 6. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!