Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » We heart it! Facebookrol...

We heart it! Facebookrol regisztraltam de emailrol nem lehet belepni?

Figyelt kérdés
A facebookomat törölni fogom de szeretnem ha a kepek es a kovetok nem vesznenek el we heart it en ugyanis tovabbra is szeretnek majd belepni... nem lehet emailre atigazolni vagy vmi h facebook nelkul emaillel is be tudjak lepni??? nagyon fontos lenne!!!

2014. jan. 6. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinted hogy maradnának meg a facebook-os követők, ha törlöd magad a facebookról?

A képeket mentsd le, mielőtt törlöd magad.

Ha sok van, akkor csinálj egy biztonsági mentést a face fiókodról.

De törlés helyett egyszerűbb, ha csak felfüggeszted a fiókodat.

2014. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a we heart it es követokre gondoltam... akk le lehet menteni??? de akk h jelentkezzek be ujra a mentet fiokba fb nélkul??
2014. jan. 7. 06:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudsz majd a facéra belépni, hát nem lesz fiókod!!!

A mentett fájlokat meg tudod nyitni és tudod olvasni.

Abban az van benne, ami a mentésig történt.

2014. jan. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A We heart it-nek semmi köze a facéhoz, az csak egy dolog, hogy az egyszerűség kedvéért a facéval léptél be.

Lépj be és nézd meg a saját We heart it-es fiókodat, hogy a saját adataidban mit tárol rólad. Amelyik e-mail cím ott van, azzal is be tudsz lépni, a face nélkül.

2014. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
próbáltam belépni emailcímről de mivel nem arról regisztráltam ezért azza nem tudok belépni..
2014. jan. 9. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy lépj be a facéval, és utána a profilodban add meg az e-mail címed meg egy jelszót. Utána már azzal is beléphetsz.
2014. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2014. jan. 12. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!