Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » S. O. S. hogy folytassam...

S. O. S. hogy folytassam telepíteni kell vagy regisztrálni valahol? (wifi adapter)

Figyelt kérdés
Haveromtól kaptam egy usb-s adaptert.Le töltöttem hozzá drivert,most hogyan tovább...? (már egyszer föl raktam a drivert az asztalon rá kattintottam és nem csinál semmit csak villan egyet,tudom hogy van nyilt wifi hisz a másik szobából fognám,) na most inkább kezdem az egészet előlről hogy csináljam?
2014. jan. 6. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

mi villan fel!? mi van!?

Telepíted a drivert, óra mellet megjelenik a vezeték nélküli hálózati kapcsolatok ikonja, rákattintasz, fel jön egy ablak, amiben kiválaszthatod melyik hálózathoz kívánsz csatlakozni...


Tehát megfelelő driver install (ajánlott ami a CD -n van hozzá).

Utána óra mellet katt a hálózati ikonra, majd kiválasztod a kapcsolatot, és csatlakozol.

2014. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen az eleje meg van, de mikor rá kattintok az ikonra az óra mellett nem csinál semmit csak mintha frissítenék úgy villan... (win 7 van telepítve)
2014. jan. 6. 21:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez le maradt a haveromnál működött a letöltött driver.
2014. jan. 6. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!