Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ezzel az Ebay...

Mit tegyek ezzel az Ebay problémával?

Figyelt kérdés

This listing was removed by eBay. If you already paid for the item, we recommend that you wait 10 days from the expected delivery date to see if the item arrives. If you did not pay,you are no longer obligated to pay for this item. If you have a problem with the purchase, you can resolve the problem by filing a claim through our resolution center.


Írtam az embernek, hogy ha nem tudja küldeni a cuccot akkor küldje vissza a pénzt, de erre nem reagált. Kínai a csávó egyébként. Mit lehet ilyenkor csinálni, hogy vissza kapjam a pénzem? Mert még nem küldte el az ember. Meg törölte amúgy a terméket.



2014. jan. 7. 15:01
 1/2 anonim válasza:
Nekem is hasonló volt/van. Rendeltem cipőt ebayn (kínai eladótól), kifizettem paypallal, nem jött meg a cucc, nem ír vissza az eladó semmit. Most az ebayvel próbálok levelezni, de elég nyögvenyelősen megy. Próbálj meg te is írni az ebaynek.
2014. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Először nézd meg, h az eladónak van-e még fent terméke, mert nem ő törölte ezt a hirdetést, hanem az ebay. Ha van, akkor nem akar eltűnni, írj neki még1x. Ha nem reagál, akkor nyiss egy ügyet (case). Viszont ha bejelölte, h postázta akkor várj ezzel egy pár hetet, mert lehet h megjön.
2014. jan. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!