Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kb1 hónapja vettem egy Lenovo...

Kb1 hónapja vettem egy Lenovo Ideapad Z510 típusú vadiúj laptopot. Itthon wifink van és a mobilomon, a másik itthoni laptopon jó az internet, viszont az enyémen rendszeresen elmegy ill. belassul. Valakinek van valamilyen ötlete mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Windows problémamegoldóval megjavítom, majd egy idő után megint elmegy. Valakinek van valamilyen ötlete mit kellene csinálnom? Fontos lenne, mert nagyon zavaró a dolog.

2014. jan. 7. 15:30
 1/3 anonim válasza:
sikerült megoldást találni? ugyanez a probléma a sajátommal is.
2014. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zergezoli válasza:
Üdv,csatlakozom a wifi problémás z510-esek táborához.Mit tudtatok csinálni vele,??? Érdekelne hogy megoldódott e a probléma nektek.Gari van még rá,de nem szivesen küldeném be 3 hétre a szervízbe,elég rosszakat hallok a lenovo gariztatásával kapcsolatban..
2014. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MagyiPeti válasza:

Üdv!

Ugyan ebben a cipőben járok-jártam én is. El kezdtem utána olvasni nagyon sok helyen, de nem nagyon értettem sok dolgot, mivel gépész vagyok nem informókus. De egy usa oldalon találtam valamit, ami eddig nálam bevált és nem nehéz művelet azóta hasít a neten a vas. Amennyiben nálatok is INTEL N 7260 wifi kártya van beépítve, akkor cseréljétek le a drivert 16.8.0.6 verzióra (win7 64 bit) én ezen az oldalon találtam meg: [link] A LENOVO support-on nem láttam, de lehet, hogy ott is fenn van. Ez egy régebbi 2013-as verzió, de nekem műkszik szépen. Remélem tudtam segíteni.

2014. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!