Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy elektro express nevű...

Van egy elektro express nevű bolt (elektronikai, részben számitástechnikai is) vásárolt már ott v. ki neten keresztül vagy bármi info roluk?

Figyelt kérdés

Sz.tem jó mert mindent meglehet találni olcsón. Weboldaluk:

[link]


2009. nov. 30. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ott is átverések, de rosszabb a Tesz-Vesz.
2009. dec. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam átveréssel amit rendeltem meg is kaptam. Igaz, bkv-val elég komplikált eljutni oda, de szerintem teljesen korrekt. És a tesz-vesznél sokkal jobb. Itt ha írják hogy mehetsz érte akkor mehetsz is. A nyitva tartás kicsit váltakozó.
2009. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! és hogy jutottál oda? Keletiből megyek én . Néztem hogy hogy lehet odajutni , és tényleg kombinált
2009. dec. 13. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 124-es busszal mentem, pont szembe rak le de nagyon ritkán jár [link] és ugyebár a Bosnyákról indul ahova meg gondolom tudod hogy 7E vagy 173E busszal jutsz el a leghamarabb a 124 es pedig a másik irányba lévő 173 megállója mögött van nemsokkal az újságos bódé környékén. A bolt meg egy kis udvarba van 5-10 lépés és jobbra egy kis ajtó.
2009. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!