Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en fizetésnél: You...

Ebay-en fizetésnél: You cannot use an e-mail address or card number that belongs to an existing PayPal account. If you have a PayPal account, please log in. If you don't, please change the e-mail address or card number and try again. Vélemény?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
esetleg értelmezni próbáltad?
2014. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Természetesen... A kártyám paypass-os dombornyomott, MasterCard. Többször rendeltem már sikeresen, ez utóbbi tranzakciónál írta csak ki. Paypal.com-on regisztráltam, de az első belépést sem engedi. Azt írja hibás jelszó, pedig a jelszó jó. Írtam az ebay-nek, a paypalnek. Ebay azt írta keressem a paypalt. Paypal pedig azt írta kattintsak az 'elfelejtettem a jelszót' menüpontra. Ezt próbáltam előtte is, csak az a baj, hogy Maestro kártyát kér holott, nekem nincs olyan. Átfutottam az összes ilyen témát itt, de nem találtam a megfelelőt.


Ui.: A bankban azt mondták a kártyám teljesen jó. Nincs lejárva, aktív, érvényesítve van, fedezet van rajta.

2014. jan. 9. 19:56
 3/7 anonim válasza:

Mastercarddal lehet fizetni az ebay-en nem paypalos módszeren. Nekem Visa electron kártyám van, és tudok, semmi problémám nincs vele.

DE remélem az alábbi dolgok megvannak:

-regisztráció az e-bay-en

-mikor megveszel egy item-et, akkor a fizetésnél bejön egy olyan aminél azt kell kipipáld hogy :pay with ... és ott írja a kártyatípusokat. Ha erre rámentél ki kell adja a kitölteni valókat .


Amúgy neked azt írja az angol szöveg hogy a paypal-nál már regisztrálva vagy és akkor azt akarja hogy azon a módszeresn fizess. Csinálj egy másik accountot ami nem paypal-os.

2014. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítséged. Eddig Én is úgy csináltam, mint te. Nekem sem volt vele semmi gondom, mind idáig. Aztán ezt írta ki. Köszönöm, megpróbálom.
2014. jan. 10. 10:17
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Megoldódott! Egy másik ebay accounttal.


Még egy kérdés. A másik ebay accountom, amire van regisztrálva a paypal account. A paypal accountomat nem lehet megszüntetni?

2014. jan. 10. 10:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott ez is. Úgy néz ki csak annál a rendelésnél volt probléma. Most tudtam rendelni minden probléma nélkül!
2014. jan. 10. 16:04
 7/7 anonim válasza:
Örülök hogy megoldódott a probléma ! :)
2014. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!