Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPalra nem lehet utalni, ha...

PayPalra nem lehet utalni, ha nem egyezik a kettő számlatulajdonos neve?

Figyelt kérdés

OTP-ről akar egy gyerek nekem fizetni, de nekem csak paypalom van... hogy lehet paypalra utalni, mert idáig kétszer próbálkoztunk, kis összeggel, de kb 10 nap után visszaküldi a pénzt és von is le belőle egy keveset... bankszámlaszám, megbízó neve, és tranzakció azonosítót adtuk meg mindkettő utalásnál.

Valami olyasmit találtam, hogy csak sajátbankszámlámról utalhatok paypalra, igaz ez? És ha igen, akkor valami megoldás van ?


2014. jan. 10. 11:21
 1/4 A kérdező kommentje:

még valami:

Tranzakció azonosítót a közlemény rovatba, hogy kell beírni?

csak simán az azonosítót vagy elé kell még a Transver ID szöveg?

2014. jan. 10. 11:24
 2/4 anonim ***** válasza:

csak simán az azonosító...

de egyszerűbb lenne ha neki is lenne paypal fiókja és kérnél tőle X összeget amit teljesít.

2014. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm

tehát, ha a paypal fiókomban a top up menüre kattintok és az ott leírt adatokat elküldöm annak aki utalni fog, akkor működik is?

csak mert angolul ír valamit a top up menünél, hogy a nevünknek egyeznie kell

2014. jan. 10. 12:11
 4/4 A kérdező kommentje:

még valami:

a megbízó nevét, hogy kell megadni?

Mert a top up menünél így van: BofA re: PAYPAL PTE LTD, vagy pedig azt a nevet kell megadni, amire regisztrálva van a fiók?

2014. jan. 10. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!