Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Home-os netem van többre is...

T-Home-os netem van többre is képes lenne mert már másoktól is hallottam akiknek ugyan ez a csomag van 35Mbit/sec-es net és hiába adják 200-an vagy akár 1000-en akkor is csak maximum 3.7 Mb/sec-el tölt mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A torrent nyilván korlátlan letöltése van állítva.

2014. jan. 11. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Te most iszonyat hü*yeséget írtál.

Nekem is 20Mb/s netem van és 2.3 a max letöltési sebességem.

2014. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magyarázat: nem ismered a mértékegységek közötti különbséget. 8 bit = 1 Bájt


35 Megabit/s = 4,3 MegaBájt/s, mert 8x4,3 ~ 35


Ehhez képest a 3,7 elég rendben van, nem evidens hogy mindig teljes sebességgel töltesz (az amúgy közel 30 Megabit/s sebesség, bőven a garantált tartományban).

2014. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van tudom ,hogy ez a netes mértékegységekkel való gond "népbetegség" ,de akkoris nekem ez a csomag van és akkor is érthetetlen ,hogy miért ennyire pontos ,hogy pont 3.7 Mb/s a vége nem mintha nem lennék megelégedbe ,de akkor is az a furcsa ,hogy viszont ezt viszonylag kevés seednél is eléri 30-50-nél is akár ,de hiába seedelik pl 1000-en ez akkor sem változik és nem értem másnak ugyan ez a csomag miért tölt akár 5Mb-al is a lefedettség is ugyan az szinte mert a személy akivel beszéltem erről 10km-el lakik odébb és mind 2-en viszonylag nagyobb városban lakunk mind1 ez itt a végén már annyira nem fontos.
2014. jan. 11. 14:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Habár ahogy írtad ez kb 4mb-nak felel meg akkor lehet ,hogy az aszemély értett valamit félre vagy nagyobb comagban van o.O
2014. jan. 11. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi gond. A te 3.7 MB-os letöltésed kábé 30 megabit/sec-nek felel meg. A garantált sebességed biztos kevesebb ennél, tehát bőven jó a neted, az hogy másnak ugyan úgy 35 megabites netje van és esetleg neki többel jön az az ő szerencséje, esetleg "jobb" helyen lakik, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Akkor reklamálhatsz ha a garantált sebességet nem éri el a letöltésed...
2014. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben megnyugodtam köszi így utólag
2014. jan. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!