Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azok a filmek amik fent...

Azok a filmek amik fent vannak online teljesen ingyenesen nézhetők?

Figyelt kérdés

Sajnos a linket nem írhatom de gondolom sokan ismeritek. Online filmeket lehet nézni, rengeteg fent van (a legújabbak vagy amik elég újak).

De szerintem ha beírtok egy filmet akkor ki fogja rá dobni hogy ott megnézheted az egészet (és nem a youtube).

Szoktam filmeket nézni onnan nem vagyok regisztrálva és mindig kivárom a másod perceket (Wait 5 second, Várj 30 másodpercet stb.).

Nem kell majd fizetnem ugye?

Teljesen ingyenes?

Azért kérdezem mert érdekes hogy fent vannak interneten a legfrissebb (legújabb) filmek és még pénzt sem kérnek érte amikor a moziban nagyon drága.

Akkor nézhetem továbbra is nyugodtan vagy egyszer majd lesz ebből valami?


A válaszokat előre is köszi. :)



2014. jan. 11. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az interneten nincs utólagos fizetés, mindenféle adat megadása nélkül nem is lehetséges hogy számon kérjék rajtad valami árát.

Ha valami fizetős akkor addig nem éred el amíg nem fizetsz. Megfordítva: amit ingyen megtaláltál azt ingyen is használod.


Még a törvény sem korlátoz, te szabadon tölthetsz le szerzői jogvédett dolgokat is, csak terjeszteni nem lehet.

2014. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor ezek legálisak ugye?
2014. jan. 18. 07:47
 3/3 anonim ***** válasza:
A te számodra legális, mint néző. Aki ezeket terjeszti, illetve a weboldalakra felrakja, hogy másokkal (pl. veled) megossza, annak már nem az.
2014. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!