Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám facebookról...

Hogy tudnám facebookról eltüntetni a képet?

Figyelt kérdés

Van egy csoport amiben közzétettek rólam egy képet ami olyan helyzetben ábrázol engem ami engem sért.

Most nyilván kíváncsi lesz mindenki, és mielőtt jönnének a f***ságok:

A képen az látható mintha egy velem azonos nemű egyeddel csókot váltanék, de ez csak egy rossz pillanatban elkapott kép, ilyen nem történt.(a másik illető házas ember, de őt nem lehet felismerni a képen)

Azonban ha meg is történt volna,vagy esetleg meleg lennék ami nem igaz, akkor is sértene a kép hiszen könnyen hátrányos helyzetbe kerülhetek emiatt akár a munkahelyemen is.Heteroszexuális emberként pedig különösen rosszul érint a dolog.

Szeretném ha eltűnne a kép, de csak a moderátornak lehet jelenteni és ő pedig benne van az egészben, ezen kívül még lehetőségem van arra,hogy csak én ne lássam, de a kép attól még ott van.

Nem akarok rendőrségre menni meg feljelentgetni, örülnék ha a facebook levenné a képet és kész.


2014. jan. 12. 13:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Külön idegesítő,hogy havonta hozzászól valaki,hogy ez még mindig milyen humoros, így pedig, ha még az elején azt mondtam,hogy oké, most már nem tudom.
2014. jan. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!