Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen Mobilnetet használtok,...

Milyen Mobilnetet használtok, és ajánlanátok-e másoknak?

Figyelt kérdés

Tervben van, hogy előfizessek mobilnetre (otthoni használatra kéne,mert ahova költözök oda nem viszik el a vezetékes internetet, csak horror összegért).

Kérlek írjátok meg, hogy melyik szolgáltatónál, mekkora, milyen sebességű mobilnetet használtok. Mire használjátok, arra elég e a rendelkezésetekre álló keret. Előfordul, hogy akadozik, esetleg huzamosabb ideig nem volt elérhető.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat. :)



2014. jan. 12. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Tmobile Relaxnet M (4 GB). A telefonnal modemezve használom napi gyakorlatban, a telefonon jóval kevesebbet. Sajtó, blogok, fórumok, szóval a szokásás napi tájékozódás, ha nagyon érdekel valami a jutubon, amiatt se szoktam görcsölni, jópár videót megnézek vele. Havonta pár albumot le szoktam szedni a kalózöbölből is (nem korlátozza a utorrentet) Ha elfogy, marad a 128kb/s, ami fórum meg újságolvasáshoz még éppen elmegy :) A 128-as korlát miatt is választottam ezt, a kisebb csomagok 32-re korlátoznak. Nyilván nehéz a felhasználási szokásokat közös nevezőre hozni, nekem ehhez nagyjából elég a keret.

40ezres városoban élek, itt elég stabil a szolgáltatás, havonta 1-2x előfordul, hogy kis ideig nem tud csatlakozni a telefon a hálózatra, de semmi anyázós kimaradás nem volt mostanában.

2014. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!