Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy bizonyos...

Miért van az, hogy bizonyos filmeket tilos feltölteni különböző torrent oldalakra?

Figyelt kérdés
Pl, most a Papírkutyák című filmet tilos feltölteni a Deathlord-ra. Több alkalommal volt már ilyen, hogy tilos feltölteni bizonyos filmeket ez miért van így?
2009. dec. 1. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

olyanról, hogy szerzői Jogok védelme, még nem hallottál?

s olyanról sem, hogy a feltöltés (bármilyen!) Törvénybe ütköző, büntethető cselekmény?


... mielőtt kiírsz egy kérdést, el kellene gondolkodni azon, hogy milyen negatív következménnyel járhat a kiírása!!!

2009. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a torrentezés sérti a szerzői jogokat tisztába vagyok vele. Csak én arra vagyok kíváncsi hogy miért tilos feltölteni bizonyos filmeket különféle torrent tracker-ekre?
2009. dec. 1. 15:13
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért van ez mert a tulajdonosok vagy üzemeltetők rendelkeznek egy olyan ismerőssel aki érdekelt az esetleges anyag eladásában vagy valamilyen más módon érdeke hogy azt ne érhesse el tágabb réteg ingyen. Bezzeg másra szarnak rá, más ember munkáját nyugodtan ki lehet csapatni ha nem ismerik. Ezt hívják úgy hogy kétszínűség, ilyenek az igazi büdösbogarak.
2009. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Te barom.

Alapból torrent oldalról van szó, ahova alapból jogvédett cuccokat töltenek fel, akkor alapból miért csak 1 film lenne tiltott?


Meg szerinted kiírja hogy letöltötte az xy-t és holnap ott vannak a zsaruk?

Na akkor nekem 4 Tb feltöltésem van, ami mind jogvédett dolog volt, és kb. 1 Tb jogvédett dolgot töltöttem le.

Szerinted elvisznek majd a zsaruk?

2009. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tuti hogy már köröz a film maffia :D Kérdésre a válasz tilos és kész nézd meg a szabályzatot hogy miért vagy kérdezd meg oldal üzemeltetöjét.
2009. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Azért mert a Torrent oldalakon néhe a jogvédelem miatt figyelik a jogtulajdonosok ilyenkor szolnak a moderátoroknak elöre hogy az éppen figyelt filmeket ne engedjék feltenni
2009. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azért, mivel a legtöbb torrent és warez oldalra, tilos felrakni magyar cam-os filmet, csak dvdrip-be lehet!
2009. dec. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

20:05 baromság

00:01 valószínű, hogy baromság


Nem az összes cam-os film van tiltva, hanem csak a papírkutyák.

2009. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mondom MAGYAR cam-os film, nem az összes -.-"
2009. dec. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem az összes magyar cam-os.
2009. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!