Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A t mobilos vezeték nélküli...

A t mobilos vezeték nélküli internetről mik a vélemények? Asztali számitógéphez, és nem Pesten használnám.

Figyelt kérdés

Nekem most vodafone van,de borzalmas lassú,a térerőm is elég rossz,és gondolkodom,hogy veszek egyet a t mobilnál,ha gyorsabb.

Köszi


2009. dec. 1. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg is érdemled, ha asztali géphez mobilnetet használsz. Az arra van, hogy viszed a laptop, és útközben netezel ha kell - de drágább, lassabb, macerásabb, mint a normál net. Asztali géphez semmi értelme.


Egyébként a t mobil se lenne gyorsabb, valszeg olyan területen laksz, ahol nem jó a lefedettség.

2009. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi,azt hittem a kérdésre kapok választ.Vagy akkor máshogy megfogalmazva válaszoltál volna.Gondolom az eszedbe se jutott,h esetleg nemtudom beköttetni a kábelt,mert ahol lakom,oda egyik szolgáltató se tudja bekötni.Vagy,hogy csak 1 órát tudok ntezni,mert kisgyerekem van,és nem éri meg havi 5000et fizetnem érte.

Kösz a semmit,okostojás!

2009. dec. 1. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem t-és van és asztali gép

néha jó néha nem

én váltok kábelesre


Pesten (Monoron) lakom térerő jó

sebesség jó

ha túlzásba viszed nincs nagyobb számla csak 2hétre korlátozzák a le fel töltési sebességed.

Most új Opció lesz a tré-mobile nál de nem éri meg .

Sztem sebesség nem lesz gyorsabb.

De 1re több helyen építenek tornyokat h mindenhol legyen térerő rendesen

de erre még várni kell sokat

h kiépítsék

Addig ahol mostanság lassú az is marad hiába másik szolgáltató.

Ez picit segíthet


[link]


megnézheted h felétek a t-sek mennyire jók

2009. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ez jobban esett:)
2009. dec. 1. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!