Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Trust Rating mi ez? Valami vírus?

Trust Rating mi ez? Valami vírus?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi történt, de az egyik nap amikor a géphez jöttem és ráléptem az egyik oldalra ahova ált. Szoktam, megjelent lent a tálca fölött egy kis ablak féle a Firefoxon és az volt odaírva, hogy Trust Rating. Aztán a jobb alsó sarokban is egy ugyanolyan kis ablak is.Ez valami vírus féle lehet , keresgéltem már ez után, de nem találtam semmit. Hogy lehet törölni? Nem találtam semmilyen plusz programot meg semmit, felugró ablakok tiltva vannak, ESET NOD 32 Antivirus-om van, tűzfal be van kapcsolva, nem tudom, hogy mi lehet a baj...

2014. jan. 13. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig a leírás alapján úgy tűnik, hogy ez egy vírus. Mint mikor telepíteni akarsz egy programot és felajánl mellé egy másikat, vagy egy kiegészítőt a böngésződhöz. Biztos, hogy a telepített programok között nincs egy gyanús?
2014. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 csacsi2 ***** válasza:
Trust rating az jelewnti hogy weboldalak értékelése veszélyességét, korhatárbesorolását, személyes adatok védelmét szokás értékelni (web Trust). wannak kiegészítők melyek figyelmeztetnek 8vagy akár tiltanak) ha egy veszélyes oldalra lépsz, ill. ha úgy van beállítva hogy korhatár. Ilyen kiegészítő pl a MyWOT. Valószinüleg telepítettél egy ilyen programot (vagy egy program telepítette).
2014. jan. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Találtam egy oldalt, ami ajánlott egy programot ami letörli ezt az izét. Letörölte, sikeresen, másnak is ajánlom :)
2014. jan. 18. 22:13
 4/11 anonim válasza:
Üdvözöllek! Nem emlékszel esetleg még arra a bizonyos programra, ami neked leszedte ezt a sz@rt? Ugyanez a problémám, de még az angol nyelvű fórumokon sem találtam használható segítséget. Előre is köszönöm!
2014. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 csacsi2 ***** válasza:

Telepít / Töröl és böngésző kiegészítők közül töröld!

vírus esetén futtass malwarebytes -t!

[link]

2014. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Alaja válasza:
Nálam a "Trust Rating", a "µBlock" nevű reklám blokkoló telepítésével egyidejűleg jelent meg a böngészőben.. Lehet, hogy csak véletlen egybeesés..
2015. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 csacsi2 ***** válasza:

Trust Rating egy veszélyességi listát jelöl. Mivel az \Block szűri a spam oldalakat, reklám és egyéb veszélyes oldalakat ezértez a neve, beépül kiegészítőként a böngészőkbe és blokkolja ezen veszélyes oldalakat. Oldalak veszélyességét a mywot oldalon is le lehet ellenőrizni.

Én inkább bekapcsolom a tűzfalban az adathalász védelmet és ott állítom be a veszélyes oldalakat. Van egy szép hosszú listám. Régen a hosts fájlt immunizáltam, de xp-n a DNS gyorsítótár magas processzorhasználatát eredményezte.


Ez a legbiztonságosabb módja a káros címek szűrésének!

Hosts Man vagy a MVPS HOSTS segítségével könnyen immunizálahtó a hosts fájl

[link]

[link]

2015. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alaja válasza:
A Vezérlőpult/Programok és szolgáltatások listájában találtam egy programot, sajnos már nem tudom mi a neve, de a böngészőben a Trust Rating ablakban jelenik meg az a név is. Símán lehetett uninstallálni, ezzel meg is szűnt a felugró ablak..!!
2015. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Gate Snapper, ezt kell gyomlálni.


Ha a vezérlőpulton belül a telepített programok között szerepel.

2015. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Be akarok lépni egy oldalra és állandóan az írja ki hogy conclance betrung. Mit csináljak?
2015. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!