Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet eltüntetni az új...

Hogy lehet eltüntetni az új Chrome előugró reklámjait?

Figyelt kérdés
Megújult ez a nyavajás Chrome feleslegesen. Az új ablak nyitásakor már nem google kereső a leggyakrabban látogatott oldalaimmal jön elő, hanem ez a New Tab. És az alsó sávban állandóan előugrik egy nagy reklám tele csupa undorító lógó hájas testrészekkel. Kezd már rohadtul elegem lenni ebből. És minden tetejébe az újítás óta egy Shockwave plug-in is összeomlik, hiába frissítettem az Adobe-t. Hogy lehet ezt kiküszöbölni? :/

2014. jan. 14. 08:58
 1/7 savanyújóska ***** válasza:
100%
Én inkább a bővítmények között néznék szét, nekem nincsenek ilyen problémáim. (Szintén a lgefrissebb, 31.stb. verzió) Szóval szerintem teleszemetelted valamivel a Chromeot, vagy valahol vírus van a rendszerben, ezeket próbáld kizárni.
2014. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

sehogy!

a Chrome-ban megszünt az "idegen" akalmazások használatának a lehetősége.

[link]


Új védelmi vonal kerül a Chrome-ba

[link]

Windowson jövő januártól csak az áruházból lehet majd kiegészítőket telepíteni.

2014. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
megpróbálod valahonnan a régebbi Chorme verziót újból feltelepíteni, majd utána AZONNAL letiltani a frissítést!
2014. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors válaszokat! De ne higyjétek,hogy nagy kocka vagyok. Első válaszoló: a bővítményekbe találtam engedélyezve CoupEuxuteanssIoen 1.3, BiitSavver 5.1, DefaultTab 2.0.0, DOOWneload keEppeor 1.6, Google Dokumentumok 0.5


Mondjátok meg légyszi, mit tíltsak, mit töröljek, mit töltsek le :D

2014. jan. 14. 15:28
 5/7 A kérdező kommentje:

A Default Tab-ot azonnal töröltem, mikor azt láttam alatta írva, hogy harmadik fél telepítette O.o

Jesszus.

2014. jan. 14. 15:30
 6/7 savanyújóska ***** válasza:
És ezeket szó szerint így is írják, vagy csak nem másoltad át rendesen? Mert ha szó szerint így, akkor nagyon gyorsan dobd ki az összeset a Google nevével fémjelzetten kívül!
2014. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezeket igy irják. kimásoltam.
2014. jan. 15. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!