Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a tp link tl-wr841...

Nem működik a tp link tl-wr841N routerem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

kb. 1 hónapja vettem, nem értek a beállításhoz, van egy rendszergazda haverom, őt hívtam át csak nem ért rá, felidegesített mert nem lakik tőlem messze, ennek dacára megpróbáltam magam, elküldte hogy hogyan is kell beállítani

[link]


Na most már elején elakadtam, mert beírtam ip címet, nem tölti be, azt irja nem található.. többször próbáltam http-vel anélkül minden hogy 192.168.1.1.et sehogy nem engedi... mikor működik net akkor sem hoz be semmit 192.168.1.1 erre..


Próbáltam a telepítő cd-t az utasítás szerint, ott valami olyasmit ír h nincs internet kapcsolat...


Na most hagytam az egészet 1hónp eltet szóltam a haverom báttyának ő simán ért hozzá, sok routert beálította neki is ugyan az volt, már elején ezt az ip-t nem érzékeli.. cd telepítésnél azt írja nincs internetkapcsolat.. pedig routeren jelzi jól villognak a lámpák...


Mi lehet a gond?


2014. jan. 15. 14:57
1 2
 1/20 ruster ***** válasza:
192.168.0.1 ezt írd be és ne az általad megadottat.
2014. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szóval ezt az oldalt az elejétől fogva a végéig elolvastad:


[link]


Mindent úgy is kötöttél be ahogy a link leírásában szerepel.


Próbáltál már a 192.161.0.1 -es IP címmel belépni ha már a 192.168.1.1 -el nem sikerült?

Megfordítottad a routert és megnézted hogy az aljára ragasztott matricára mi van írva belépési IP-nek, felhasználónévnek és jelszónak? (csak mert sokszor a matricán más adat szerepel mint a routerhez csomagolt használati utasításon)

2014. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
bocs előzőleg én is 192.168.0.1-et akartam írni...
2014. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
néha IP cím helyett a TP-LINK routereknél a [link] is szokták használni belépésre
2014. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 ruster ***** válasza:
Nyisd meg az Eszközkezelőt és nézd meg, hogy a Hálózati kártya mellett található-e sárga figyelmeztető üzenet, ha igen, katt rá és frissítsd az illesztőt.
2014. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
0.1-el is szar
2014. jan. 15. 15:12
 7/20 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=H2u7IFpPB6g


Próbálj ki több féle böngészőt is.

2014. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
néztem ezt vidóet. nekem tplinklgin.netre nem az jön be mint videón h rögtön jelszó.. szürke oldal a hol routerrel kapcsolatban linkekre lehet kattintani
2014. jan. 15. 18:20
 9/20 A kérdező kommentje:

köszi segítségeket, expoler sem hoz be semmit az ip-re..



tplinklogin routerem alján ott van. szürke oldalt hoz be ahol routerrel kapcsolatos linkek vannak..

2014. jan. 15. 18:36
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen, így van.

A

[link] szavakat beírva nekem is egy szürke oldal jön be linkekkel. De kihagytál egy "o" betüt.


TPLINKLOGIN.NET ezt írd be a címsorba

2014. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!