Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az E-bay en rendeltem véletlen...

Az E-bay en rendeltem véletlenül 80 000 ft értékű hangfalat. Hogy lehet visszavonni a rendelést?

Figyelt kérdés

Az E-bay en rendeltem véletlenül 80 000 ft értékű hangfalat. Teljesen véletlen volt,csak meg akartam nézni,hogy mennyibe fog kerülni szállítási költséggel együtt. Én azt hittem, hogy majd berakja bevásárlókosárba nem pedig hogy megrendeli.Ezt kb 1-1,5 óra elteltével vettem észre amikor a telefonom frissített és megjöttek a rendelésről szóló e-mailek. Még rendelés visszaigazolást sem kért csak egyszerűen megrendelte. Még nem fizettem ki és nem is fogom.

Néztem a vásárolt termékek között hogy vissza lehet-e vonni de nem.

Hogy lehet ezt megoldani?



#rendelés #eBay #rendelés visszavonás #véletlen rendelé #véletlen rendelés ebayről #rendelés visszavonása ebayről
2014. jan. 16. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Írsz az eladónak, hogy bocsi, véletlenül ütötted le.
2014. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azt hogy hoztad össze? ebayen ha rendelsz a buy it re kell menni, paypalon kifizeted, és majd hozzák. tudtommal nem lehet úgy rendelni hogy majd fizetsz.
2014. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megvenni meglehet, fizetni nem kötelező azonnal. ahogy első mondja, vedd fel a kapcsolatot az eladóval, vagy ne vedd fel, de akkor valószínűleg egy negatív értékeléssel jutalmaz(ha bunkó, akkor lehet akkor is, ha írsz neki).
2014. jan. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem fizettem ki csak leütöttem

De folyamatosan küldi az emaileket hogy fizessek. Ha nem fizetek akkor abbol lehet valami gond?

Már írtam az eladónak de még nen válaszolt vissza

2014. jan. 17. 06:30
 5/9 A kérdező kommentje:

Annyi max ha nem fizetek, hogy kapok egy negatívat?

Most akkor megnyugotam,hogy nem lesz semmi komolyabb

(bocs az előző kommentemér)

Köszi a választ mindenkinek.

2014. jan. 17. 06:35
 6/9 anonim válasza:

Nem lehet vevőnek az ebayen negatívat adni!!!

Ugyhogy azt nem fogsz kapni, max nyit egy ügyet, hogy nem fizetted ki, ez mentésre kerül.

2014. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen ügyem, de nem ekkora tételben, el tudtam intézni az eladóval a dolgot. Az eladó tudja törölni a vásárlásodat. El tudom küldeni a lépéseit, nekem egyszer egy ebay-es asszisztens küldte el. Mondta h sok eladó nincs ezzel tisztában. És igenis megtehetik, hogy korlátozzák az accountodat- egyik ismerősöm sem tudott vásárolni mert nem fizetett és nálam is szóba került, de le tudtam levelezni!!!! Szóval nem szabad ezt félvállról venni, ha sokat vásárolsz.

Tehát:

írni kell az eladónak hogy plíz ne vegye rossz néven de véletlenül nyomtad a gombot és segíts neki h hogy kell töröltetni egy ilyen vásárlást. ha az nem válaszol 24 órán belül, ebaynek, hogy az eladó nem válaszol. Te elmondod az okaidat hogy miért nem akarod és h mit csináltál. Az ebayes munkatársak segítőkészek és barátságosak, tanácsot adnak. Azt tudják, amit én is kaptam, de ők esetleg első kézből rendezik le a dolgot. Tehát ha akarod, írom privátban a lépéseket. De előtte mindenképp le kell levelezned és tisztáznod az eladóval TISZTÁN, jó angollal.

2014. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nah, én is most pont így jártam. Csak rákattintottam a termékre, hogy megnézzem mennyit kell fizetni és egyből meg is rendelte. Igaz nálam csak pár ezer forintos tételről van szó. Ebayt annyira nem ismerem, Aliexpressről rendeltem rengeteget már. Ott kicsit értelmesebb a rendszer, mert amíg nem fizettem, nincs megrendelve.

Szóval írtam az eladónak, hogy bocsi, véletlenül kattintottam rá, legyen szíves törölni a rendelést. + az ebayen is indítottam egy törlési kérelmet. (Találtam erre lehetőséget.)

Szóval kíváncsi leszek...

2019. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez gyors volt! :) Pár percen belül jött is a válasz: "Your order was canceled"

Vigyázni kell hova kattint az ember azon az oldalon! :)

2019. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!