Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet azt megcsinálni,...

Hogyan lehet azt megcsinálni, hogyha a Gmail oldalt hívom be akkor automatikusan lépjen be, de ha a YouTube-ot, akkor ne?

Figyelt kérdés
Én Safarit használok és megjegyeztettem a Google Account jelszavamat, hogy ne kelljen kattintgatni és irogatni, ha meg akarom nézni a leveleimet, viszont a YouTube-ot nem akarom belépve használni, és ha a leveleimet nem nézem, hanem a YouTube oldalát hívom be előbb, akkor nem szeretném, ha belépne.

2014. jan. 17. 19:28
 1/5 csacsi2 ***** válasza:
A google szolgáltatása a YT is mint még megannyi minden, tehát 1 jelszó van, ha belépsz a google fiókodba akkor mindenhova belépsz!
2014. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képzeld tudom, ha nem derült volna ki. Ezért tettem föl a kérdést, hogy ezt hogyan lehet mégis megoldani. Mert a böngésző beállításaival azért ez elvileg kiküszöbölhető lehet. Vagy más okos módon.
2014. jan. 17. 19:35
 3/5 anonim válasza:
Igazából sehogy! Mivel a google és a youtube az eggy! Szóval Ha youtube ha google akkor egy fiók. Ez van!
2014. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is todom, mostmár másodszor mondom. De nyilván semmit nem értesz a számítástechnikához. Elég sok módon ki lehet játszani szerintem elvileg, sőt lehet hogy a Google-ak is vannak erre megoldásai. Ha te nem tudsz rá megoldást, az nem jelenti azt hogy nincsen. A választ a fenti kérdésre csak olyan tudja megadni, aki ismer megoldást, és nem olyan, aki nem.
2014. jan. 17. 20:41
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

"Képzeld tudom, ha nem derült volna ki."

képzeld nem derült ki!


tiltsd a third-party sütiket, vagy a youtube sütieit és ha belépsz akkor engedélyezd

[link]

2014. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!