Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem bír csatlakozni a szervere...

Nem bír csatlakozni a szerverekhez a chatroulette.com, így be sem tudok jelentkezni! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Mindhárom szervernél azt írja (bal felső sarok), hogy "connecting", órákig várhatok, frissítgethetem akárhányszor, újraindítottam, lecsatlakoztam a netről meg vissza egyszerűen mindent kipróbáltam de SEMMI. És mindezt úgy, hogy tegnap este még érdekes mód működött... Mi van vele, miért nem enged fel? Másik gépen se bír felcsatlakozni, pedig minden más oldalt behoz (tehát a net is működik, azt is újraindítottam vagy 5-ször). Akartam írni a chatroulette.com-nak, de ahhoz is persze be kellene jelentkezni, amit ugye pont emiatt nem tudok megtenni. Mit csináljak vele??

2014. jan. 18. 15:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és a tűzfalat is kikapcsoltam meg minden szóval tényleg MINDENT kipróbáltam...
2014. jan. 18. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!