Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon magas a PING-em online...

Czap Szabolcs kérdése:

Nagyon magas a PING-em online játékoknál (World of Tanks), mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
T-home-os netem van (30 Mbit/sec)a gépem egy ASUS K53S NVIDIA geforce 520 MX 1GB videókártya, 4GB RAM, Intel core i5 processzor, laptop. Szoktam használni mobil sticket (vodafone) is, de mind a kétfajta internetnél az első 15 percben jó a PING 30-40 de utána hirtelen felugrik 150-190 közé.

2014. jan. 19. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Használja valaki más is közben a netet?
2014. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Speedtest mit mond? Hivatalos teszt mit mond? Router nélkül változik?
2014. jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A netet csak én használom, és az is kábelről mostanába. Van ugyan wifim de arról ritkán játszom. A speedtest 40-es pinget állapított meg.[URL= [link]
2014. jan. 20. 09:31
 4/6 anonim ***** válasza:
t-homár net az szar mások is panaszkodnak rá,nekem vodkafon van és általában 60-90 a ping
2014. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az oké hogy kábelről használod, de próbáld meg direktben a modemet a gépbe kötni és azzal csatlakozni. Ha megszűnik a probléma akkor a router volt rossz, ha nem akkor telefonálj az ügyfélszolgálatnak.
2014. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki hogy a router újra indítása kellett :) Most már jó. Remélem így is marad. Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2014. jan. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!