Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudnak a nevem...

Miért nem tudnak a nevem alapján megtalálni Facebook-on?

Figyelt kérdés
Új ismerősnél vagy a profil linkemet kell elküldenem vagy pedig a másik verzió, hogy én jelölöm be. Miért van ez? Hol lehet beállítani, hogy bárki által megkereshető legyek? Régen volt egy " Hogyan léphetnek velem kapcsolatban" rész, most nem találtam. A "ki jelölhet ismerősnek és a ki kereshet meg az adott e-mail cím és telefonszám részben is "mindenki" van bejelölve. Valaki tud nekem segíteni? Előre is köszönöm!!!

2014. jan. 21. 01:29
 1/6 kalmj válasza:

"A "ki jelölhet ismerősnek és a ki kereshet meg az adott e-mail cím és telefonszám részben is "mindenki" van bejelölve. "


Itt a lényeg. Ez nem iwiw, ahol rég nem látott ismerőst találsz meg részletes kereséssel. Itt a nagy testvér lekérdezi a címlistádat és összepárosít.

2014. jan. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezzel nem lettem okosabb:D 2009-től vagyok regisztrálva, eddig ilyen probléma nem volt csak amióta eltörölték a "ki kereshet meg név alapján" vagy valami hasonló beállítást. Tehát ha te most keresnél facebookon azt írná ki, hogy nincs ilyen felhasználó,0 a keresési találat.
2014. jan. 21. 10:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Ellenben ha beírod, hogy Kiss Pista akkor kihozza az összeset Neked, függetlenül attól, hogy van-e közös ismerős vagy nincs.
2014. jan. 21. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:

ez egyszeru csak anyi hogy tul sokan vanak a te nevedel regisztralva hisz tobb milio ember fb ik

bea;itasok/fiokbealitasok/adatvedelem/Ki léphet velem kapcsolatba?/ Ki jelölhet téged ismerősnek?/szerkesztes/kivalsztod aszt hgy mindenki asztan bezar es kesz

2014. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezt latom te is megcsinaltad bocs mert nm olvastam vegig a kerdesed csak a vastagon irt reszt

ahgy elobb is leirtam hgy tul sok veled megegyezo felhasznalo van a facebookon hgy megtalajanak

mondjuk a fb neved

Kiss Pista ezert tedd at a neved bealitasok/fiokbealitasok/altalanos/nev/szerkesztes becenev /korabbi nev

aszt irsz be oda amit karsz es az idovonaladon se kel megjelenyen ha nem pipalod ki de viszont mikor radkeresnek akkor mondjuk Kiss Pista a fonok igy mar megtalanak

2014. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha minden igaz már jó és köszönöm! :D (nagyon ritka nevem van össz-vissz van kb 10 embernek ilyen vezetékneve fb-on:D)
2014. jan. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!