Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi hálózatot szeretném...

Wifi hálózatot szeretném erősíteni. Milyen rutert vegyek? Most egy TL-WR340GD van megy róla 1 asztali pc 1 laptop és 2 mobil. Elvárás az hogy az emeleten a földszinten és az udvaron is lehessen fogni a wifi jelet. Én a Tp-link TL-WR1043ND gondoltam?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ötlet nem rossz, de ott is túl kell hajtanod az antennát, bár a 1043-ban már a gyári firmware-ben is állíthatod a kimenő teljesítményt [ha jól emlékszem a default 50 mW-ról egészen 200 mW-ig felmehetsz].


Én is megléptem, de kevésnek bizonyult, és a nyári kánikulában nagyon melegedett a vas. Be kellett szereznem egy nagyobb nyereségű antennát. Én olyat vettem, ami az első linken van, de vannak nagyobbak is :-)


[link]

[link]

2014. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg, hogy 2 olcsó routerem volt, és az egyiket "access point"-ként adtam meg a konfigjában, így mindkettőhöz lehetett csatlakozni, nagyobb volt a lefedettség. Igazából teljesen mindegy, milyen routert veszel, csak tudd jól beállítani, meg elhelyezni.
2014. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!