Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A monitorom tele van parancsik...

A monitorom tele van parancsikonokkal. Mitől és miért változtatja meg a helyét találomra egyik-másik ikon?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 00:36
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Talán benyaltál valami jó kis reklám programot. Nem ártana keresés végezni, pl az Malwarebytes Anti-Malware programmal.
2014. jan. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félreértés ne legyen:az ikonokat(online rádióadók,tv-csatornák) én tettem fel,csak a rendszer önkényesen megváltoztatja a helyüket a képernyőn.Na,ezt nem értem miért van?
2014. jan. 22. 11:59
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Milyen Operációs rendszert használsz? Nincs bekapcsolva az automatikus rendezés?
2014. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Ha valamiért képernyő felbontást váltasz (pl. egy játék, program használatakor automatikusan), a visszaállás után már nem ott lesznek az ikonok, ahol voltak.

Ilyenre találták ki az ikon visszaállító programokat. Egyetlen gombnyomással elmentheted a pillanatnyi állapotot, sőt van, amelyik automatikusan ment, majd a felbontás visszaállítása után szintén egy gombnyomásra visszarendezi a mentett állapotot.

Válassz egyet, amelyik jobban tetszik: [link]

2014. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!