Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a facebook-ra?

Figyelt kérdés

Windows 7 rendszerem van.


Letöltöttem a Magix movie maker 2013 zeneszerkesztőt. Csináltam egy zenét, és ebben a programban felül van az, hogy Share. Meg akartam osztani ezt a videót facebook-on, de azt írta ki, hogy nem tudja.


Ezután IExplorer 10, be akartam jelentkezni a facebook oldalamra, furcsamód ki voltam jelentkezve, és azt írta ki kódom beírása után, hogy nincs ilyen e-mail cím és felhasználó.


Internet Explorer-en (vezérlőpult-internetbeállítások) nemrég blokkoltam a facebook-ot. Megnéztem, de ott ki volt törölve a tiltott helyekről, tehát nem az a gond.


A google accountom is kijelentkezett ez eset után.


Viszont a firefox normálisan bead minden oldalt.

A videót a zeneszerkesztő program internet explorer 10-en akarta megosztani.



2014. jan. 22. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Tiltsd le az IE-t a Windows-szolgáltatásokban és a Firefoxot alapért. böngészőnek állítsd be.
2014. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!