Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nem jo a wifim? Segitseket!

Miert nem jo a wifim? Segitseket!

Figyelt kérdés

bocsi hogy ekezet nelkul irok csak telefonrol vagyok.

mar utanna olvastam tobb kerdes is volt ami ugyan ilyen volt de amiket ok irtak valaszba nekem nem volt jo. az a problemem hogy azt irja hogy a net csatlakozva van de nincs internet kapcsolat. azt irja ha diagnosztizalom a problemat hogy A dns kiszolgaltato nem valaszol es egy sarga haromszogben egy felkialtojel :( segitsetek!



2014. jan. 23. 12:40
 1/5 Csxeba ***** válasza:
menj a routered beállításai közé, keresd meg a "Status" menüpontot. Ott ki kell, hogy írja, hogy a router csatlakozik-e a nethez. Ha nem, akkor valahol keress egy "Connect" gombot és nyomj rá.
2014. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ugyan az a helyzet!
2014. jan. 23. 12:52
 3/5 Csxeba ***** válasza:

Akkor menj a wifi kapcsolataid közé, keresd ki a kérdéses wifit és állítsd át az IP cím kérést automatikusról kézire.

IP-nek add meg: 192.168.1.50

Alhálózati maszk: 255.255.255.0

Alapértelmezett átjáró: 192.168.1.1

DNS cím: 192.168.1.1


Ha így sem megy, akkor

DNS cím: 4.4.4.4

2014. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen routered/modemed/szolgáltatód van?

Ha kiiktatod a routert (a géped egyből a modembe kötöd) akkor tudsz netet csiholni?

G.

2014. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tplink es igen ugy van net koszi! majd holnap probalkozok
2014. jan. 27. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!