Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router probléma. Na uraim. Az...

Router probléma. Na uraim. Az lenne a problémám, hogy amikor bekapcsolom a routert nehezen jön be a net néha van úgy hogy 1 órát is várni kell rá. Utána, ha bejött jó nem szakad nincs vele semmi probléma. Valami megoldás? TP-LINK TL-WR740N kínai húgy

Figyelt kérdés
ez már az én magánvéleményem, de amióta ezek a sárgák csinálnak mindent csak a probléma van. meggyőződésem, hogy kontárok. ha mondjuk németek csinálnák a maguk precizitásával semmi probléma nem lenne. lehet, hogy büdös náci vagyok nem tudom, de hányingerem van ezektől.
2014. jan. 24. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 5 éve használok egy ilyen kínai csodát hibamentesen.

Igaz hogy nem a szappantartót kell megvenni hanem a nagytesót. Egy firmware frissítés megoldja a gondodat.

http://www.youtube.com/watch?v=kFM9RjxgZnQ

2014. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" néha van úgy hogy 1 órát is várni kell "


-tudod ki várna 1 órát egy routerre ,kiba..m a kukába,ha egyszer is megcsinálná,

2014. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 menta34 ***** válasza:
Talán ha megnéznéd a logot, hogy mit csinál az 1 óra alatt...
2014. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és mi lenne, ha nem kapcsolnád ki?:D
2014. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!