Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az eBay megbízható? (további...

Az eBay megbízható? (további kérdéek lent)

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom ezt, ha most több dolgot rendelek az eBay-ról akkor annak egy a kiszállítási díja? Valamint hogy tudok fizetni? ÉS mennyi nagyjából a szállítás? Megbízható? Tapasztalatok? (mert vannak dolgok aminek nagyon alacsony az ára és kicsit hihetetlen nekem)

előre is köszi a segítséget :)



2014. jan. 24. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Fel vannak tüntetve, hogy minek mennyi a szállítása díja

Magyarul: Veszel egy karkötőt és lehet, hogy az olcsóbbnál 1000 ft a szállítás és a drágábbnál meg ingyé van.

Ha több dolgot rendelsz akkor is számolni kell a szállítással

2014. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy Bankkártyával kell fizetni ( pl PayPal)
2014. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pepizoo válasza:
Én magam is furcsalom hogy valami pl.:Hong-kong-bol egy headset 200-300 ft. aminek az eredeti ara 20000ft..ebe nem erdemes bizni..de amunek szerinted realis az ára abba meglehet bizni..nagy többségben. De a bizonylatot ami altal betudod bizonyitani hogy kifizetted azt mindenkeppen megkell tartani..es fontosnak tartom elmondani hogy az Ebay egy vilag kereskedelmi oldal szoval ha ott sokszor atvernek az nekik nagy csőd lenne.:) remelem evvel tudtam segiteni
2014. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!