Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy plug-in (Shockwave flash)...

Egy plug-in (Shockwave flash) nem válaszol. Mitől van ez? Töltsek le egy új Google Chorme-ot?

Figyelt kérdés
Pár napja írja ki ezt, de minden oldalnál..ilyenkor lefagy nem csinál semmit, kilépek vagy beadja hogy a plug in leállítás...Ha újat töltök le megoldaná a problémát? köszi
2014. jan. 24. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van Ccleanered (nagyon jó kis takarító progi), Menű, bal oldalon Eszközök, innen töröl a régebbit, töltsd le az Asztalra az újat innen:

[link]

Zárj be minden böngészőt és futtasd le. Azért kell bezárni, hogy bele tudjon települni.

2014. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Van ilyen programom. De szerinted ez megoldja a problémát? Már mint ha egy újat letöltök?
2014. jan. 24. 18:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Na most látom hogy nekem nem shockwave van hanem adobe flash player és adobe reader x. Ez a kettő van ott oldalt, de shockwave flash nincs.
2014. jan. 24. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem három van: Adobe Flash Player plugin (Mozilla Firefox), Adobe Flash Player ActiveX (Internet Explorer), valamint Shockwave Player. Ezt mindegyik használja. Google Chrome saját Adobe Flash Playert használ. Adobe Readerem nincs, Foxit Readert használok.

Töltsd le a Shockwave Playert,úgy, ahogy leírtam neked.

2014. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de még utána is csinálta...hát nem tudom remélem megjavul...
2014. jan. 24. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt futtasd le: [link]
2014. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ededex válasza:

Miközben töltöttel le a

[link]

a letöltés megakadt, maradt két ablakom a képernyőn és nem tudok kilépni.


Mit tegyek?

2015. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Revo unistalert töltsd le majd töröld a adobe flasht.

(speálisal töröld)

utána ragd vissza a flasht

[link]



[link]

2015. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!