Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a blogomról?

Cookiegirl kérdése:

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés
Elég kezdetleges mert csak tegnap kezdtem el csinálni de szerintem van már annyi kép hogy véleményt lehessen mondani. Nekem mikor megnyitom valamiért nagyon nem tetszenek így együtt mert olyan túl tömörnek tűnik.. bár ez lehet csak a túlzott önkritikám. Viszont azt sem akarom hogy mindenféle egymáshoz köze sincs képből álljon a blogom. Na szerintetek? Esetleg valami ötlet amivel lehetne jobb?

2014. jan. 24. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy nap alatt nem lett annyira híres a blogod, h link nélkül tudjuk miről is van szó...
2014. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
írj linket pls
2014. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hoppá éreztem hogy valamit elfelejtek.:DD De most csak így tudom linkelni: sexual-lexual.tumblr.com
2014. jan. 25. 00:28
 4/9 anonim ***** válasza:

A tumblr nem konkrétan blog, mert nem blogmotoron van. A tumblr az tumblr ne blognak hívd:D

Öninduló zene OFF mert sokan rühellik(én is) A képeket meg sem bírom nézni mert egy fekete áttetsző kép ugrik be, hogy kapcsoljam le a villanyt....:D

2014. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én azt utálom ha nincs zene:) de ízlések és pofonok:D ha nem látod őket akkor talán kapcsold föl a lámpát:)
2014. jan. 25. 11:50
 6/9 anonim ***** válasza:

mi ez a feket homály? a harmadiknak igaza volt... nem látszanak a képek.

amúgy ő nem arra értette, hogy ő nem szereti, ha van zene... hanem magát a zenét nem szereti, ebből adódóan mondta, hogy nem is jó zenét felrakni, mert egyesek nem szeretik ezt a zenét (nem pedig arra értette, hogy egyesek magát a "zene" fogalmát nem szereti... amúgy tényleg csinálj valamit, hogy tünjön el az a homály

2014. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan a magától elinduló zenére és arra értettem, hogy nem mindenkinek ugyanaz a zenei ízlése, pl nem szereted az ine directiont de belépsz egy tumblira és magától elkezd üvölteni. Ugye, hogy rögtön rámész a piros x-re?:)
2014. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lámpás dolog nagyon vicces!!! De pont annyira borzalmas is, nem jegyzi meg ha felkapcsolom és minden oldal újratöltésnél meg kell csinálni.

A zene az OFF, főleg mert nálam most is megy zene és felesleges volt felvinnem az egeret és kinyomnom azt amit te beraktál.

Ja s nem árt ha középre igazítod az egész blogot, mindenkinek más milyen monitorja van, az enyém széles és olyan érzésem van ilyenkor mintha jobb oldalt hiányozna valami.

2014. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2014. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!