Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet végleg kikapcsolni...

Hogy lehet végleg kikapcsolni a felugró chat ablakokat facebookon?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban, akárhányszor próbáltam normálisan üzenetet küldeni valakinek, rákattintottam az üzenetek ikonra, majd a címzettre, akivel korábban már beszélgettem de mindig chat ablakban ugrott fel, nem pedig a megszokott üzenetek rész jelent meg.
2014. jan. 25. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt tudod csinálni, ha nem akarsz chat ablakban beszélni csak üzenetben, hogy bal felső sarokban az üzenetek ikonra kattintasz.

Legördülnek a nevek és a lista alján szerepel egy "összes megtekintése" link.

Ha erre kattintasz feljön a nagy párbeszédpanel a lap közepén feltehetőleg annak az egyénnek a beszélgetésével, akivel utoljára csevegtél.

Ezután bal oldalt bármelyik névre kattintasz, feljön annak a párbeszéde

2014. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen de ez egy lépéssel macerásabb, mint ahogy korábban megszoktam. Azaz rákattintottam az üzenetek ikonra, majd arra az üzenetre, akivel újra beszélni akarok és rögtön az üzenet töltődött be, nem pedig külön chat ablakban ugrott fel. Lehet azt tudni, hogy ez miért változott meg így hirtelen? Nyilván nem nagy nehézség egy helyett kettőt kattintanom de szerintem jó volt úgy, ahogy eddig volt ... :-/
2014. jan. 25. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!