Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a böngésző?...

Miért csinálja ezt a böngésző? Folyton önkényesen bezár lapokat, meg időnként teljesen elállítódik a kép, meg a videókat kb 5X5 cm-es méretben hozza be, van, hogy a leveleimet még behozza, de nem tudok rájuk kattintani, hogy elolvassam őket.

Figyelt kérdés

Csomószor totál nem úgy néz ki, ahogy kéne, meg ilyet ír, hogy a lap működése leállt. Amúgy pár napja még behozott ilyen beállításokat, hogy mindig tovább gombra kell klikkelni, ha egyénileg akarom beállítani, na, most egy ideje azt sem hozza be. És ha kattintanék vissza másik lapra, akkor vagy nem csinálja, vagy csak nagyon lassan. Erre meg azért tértem át, mert a másikat teljesen elcarták, de azt meg nem akartam újra az egyel előbbi verziót leszedni, mert még kellene pár dolog a böngészési előzményekből. Van egy 3. böngésző is a gépemen, de azt sem akartam frissíteni, úgy, mint amit most használok, de ezt lehet, hogy frissítette ezt is, és azóta ilyen, mert már egy ideje ne hozza fel azt a beállításos izét, és lehet, hogy kattingattam rajta, mert nem volt hajlandó megnyílni, csak úgy párat klikkeltem, de azóta nem hozza fel azt az ablakot egyáltalán, és addig meg két naponta felhozta, nekem meg nem volt kedvem még végignézni, hogy mit akar azzal. Ennek meg le is állítanám talán a frissítéseit, lehet, hogy tényleg olyan, mert amúgy meg ezt is alapból direkt nem frissítettem, de a videókat normálisan lejátszotta, a 3. böngészőhöz kéne a videók lejátszásához frissíteni, amúgy meg az vele a probléma, hogy ötezerszer kell belekattintani a címsorba és nagyon erősen nyomni a billentyűzetet, hogyha azt akarom, hogy leírja. Na, meg még ehhez ,ahonnan most a kérdést írom, na ennél az van, hogy pl ezen az oldalon nem látszik pl az a kék meg zöld keret, és nem lehet hasznosságot jelölni. Most pont lehet, márhogy most, mikor ezt a kérdést írom, van kék keret, és nincs elcsúszva és nem színeződött lilára a menü, ez változik, hogy csinálja-e vagy nem. Ja és a verziószámát az Explorernek hol lehet megnézni? Most amit használok, az ez. De miközben a kérdést írtam is csomószor feljött, hogy be akarja zárni, és csak reméltem, hogy nem azt az oldalt, ahova a kérdést írom. Egyébként egy darabig, amíg be nem zártam, ami feljött, hogy a működés leállt, nem engedett írni. Meg azokat az oldalakat zárja be többnyire magától, amiket már rég használtam, de ilyen buta beállítás tuti, hogy nincs rajta. Meg bezárja magától, és akkor nem tudom megnyitni a mostanában bezárt weboldalak közül. :/

Szóval előre is köszi a hasznos válaszokat!



2014. jan. 25. 19:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Még be se töltötte talán normálisan, és már bezárta:/
2014. jan. 25. 20:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Három böngészőről beszélünk és csak az egyik nevét látom leírva a fenti összeszedetlen betűhalmazban. Könnyen kitalálható a másik kettő, de akkor is. Nem tudom mi ez a nagy frissítés ellenesség, azt sem tudom mik voltak azok a beállítások.

Szerintem vírus vagy egy nagyon hozzá nem értő felhasználó.

TeamViewer távvezérlést tudok felajánlani. Semmit sem ígérek, de megnézném a gépet mi ez a fejetlenség ott.

2014. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"hogy ötezerszer kell belekattintani a címsorba és nagyon erősen nyomni a billentyűzetet, hogyha azt akarom, hogy leírja"


Biztos, hogy böngészőhiba?

De dobj fel egy másik brózert, pl ezt, ez egy fapados böngésző:

[link]

2014. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Húha, köszi akik eddig írtak, TeamViewer távvezérlést ezt sejtem mi, köszönöm, de szerintem nem nem élnék vele, a brózer meg ahogy nézem, pókháló meg úszóhártya, nem tudom, hogy hogy kéne ezt érteni; hát majd megpróbálkozok még pár bővítményt letiltani egyelőre, már le van amúgy egy csomó, meg néhány cuccot gépről átpakolni máshová, hátha úgy jobb lesz:/ Majd aztán kérek még itten segítséget, ha kell, köszi, aki eddig időt szánt rám, most azt hiszem, tudok zöldet nyomni.
2014. jan. 26. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!