Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-val lehet pénzt keresni?

Youtube-val lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeséget kérdeztem, de mintha már hallottam volna ilyet, szóval a nézettsége miatt, vagy van valami ilyesmi?

2014. jan. 25. 22:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval lehet rákerestem, szóval módosul a kérdésem. Hogy van ez a youtube partnerség vagy mi?
2014. jan. 25. 22:52
 2/5 anonim válasza:
100%
Állítólag lehet (de ne képzelj nagy összegekre) maximum ha híres vagy akkor egy 7-8 ezer forintot kapsz de ha egy 100 néződ van akkor egy 1000 forint.Először azthiszem alá kell írni egy szerződést hogy youtube partner leszel és kész. Minél több felíratkozód van vagy néződ egyre többet kapsz. Ha kérdésed van majd írj.
2014. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ja a youtube partnerség:


1. 15 percnél hosszabb vídeókat tudsz feltölteni


2. Pénzt kapsz (attól függ mennyi néződ/ felíratkozód van)


Hátrány:


1. Szerződéssel kell babrálni / olvasgatni


2. Az adott partner cégtől nem léphetsz ki egy bizonyos időig ( a szerződésben le lesz írva mennyi ideig)


3. Ha a cégtől ki akarnál lépni az idő lejárta előtt az idő meghosszabodik (pl: 4 évet kellet volna várnod és ez felmegy 6 évre)

2014. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a partnerség pénzbe kerül?
2014. jan. 26. 19:48
 5/5 anonim válasza:
Ingyen van csak van egy NAGYON hosszú szerződés amit alá kell írni. Be kell tartani a szabályaikat mert vagy megszüntetik a profilod vagy ha már akkora nagy hülyeséget tettél akkor a székesfehérvári bírósághoz fordulnak
2014. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!