Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom meg mi az interne...

Honnan tudom meg mi az internet címhez tartozó port számom?

Figyelt kérdés

Letöltéshez Ip címet szoktam váltani hogy a letöltés gyorsabban lejöjjön, és a több partra felosztott fájlt tudjak egyszerre letölteni. Ehhez a hidemyass.com internet címet szoktam használni. Tehát az oldalt ismerem ami megmutatja mi az internet címem, de hogy még az internethez tartozó port szám azt nem tudom hogy online hol lehetne megnézni.

Ti tudtok ilyen oldalt ajánlani nekem ami ezt online megmutatja?


2014. jan. 26. 14:17
 1/1 savanyújóska ***** válasza:
Szerintem kevered a szezont a fazonnal. Az IP-címig stimmel, az egyedi, és 3. fél felé ha átirányítod, tűnhet úgy, hogy másik IP-címed van. Viszont portod meg a gépen van, egy port egy csatorna, amin ki/bejövő forgalom van. Pl. az utorrent random kiválaszt magának egy portot, mondjuk a 845-öst, és azon kommunikál, de ezt te is átállíthatod. De egy böngésző, vagy maga a Windows, önmagában több portot használ (a Chrome például legalább 6-felé kommunikál egyszerre), szóval a kérdésnek így nincs értelme. Ahhoz kellhet egy konkrét port, hogy egy bizonyos alkalmazás fusson.
2014. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!