Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Koppintás lenne?

Koppintás lenne?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam mobel tudok angolul keszitek egy sorozatot mint (tudjatok az angol narancsos ficko xd most nem tom a nevet)hasonlo videokat keszitenek csak nem zoldseg gyumi lenne benne hanem pl telefon tablet stb stb.Ez mind angolul lenne.Ez copy lenne?(mellesleg itt is viccek robbantasok lennenek neha tutorial jatekok stb).Ennek lenne nezettsege ill copy lenne?Ja es ezek az elektronikus ezkozok tancolnanak enekelnenek stb..Szerintem vicces lenne.De coly lenne es ha nem lenne nezettsege? elore is koszi.

2014. jan. 26. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha ugyanúgy csinálod meg a szemüket és a szájukat (annoying orange-re gondolsz, ha jól sejtem:)), akkor szerintem ha nem is 100%-ig, de copy lenne. Ebből adódóan a marketingre is jobban kéne gyúrnod véleményem szerint. Nézd, csinálj egy pilot-ot, tedd fel, oszd meg és meglátod mennyire komálják az emberek.
2014. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van, ha egy már befutott dologhoz hasonlóval próbálkozik valaki, az sokkal nehezebb beindítani, nagyon teperni kell azért, hogy ugyanolyan vicces legyen, mint az eredeti, csak az emberek egy másik szemszögből lássák azt viccesnek. szóval ez a titka, próbálgatni kell ugyanazt máshogy átértelmezni, és az vajon bejön-e másoknak.
2014. jan. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!