Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon minden esetben...

Facebookon minden esetben mutatja az oldal, ha a címzett látta az üzenetet?

Figyelt kérdés
Tehát minden elküldött üzenetnél szerepelnie kellene, hogy látta pl. 0:00-kor, vagy ezt nem mindig jelzi ki így? Az illető egyébként nincs (még) az ismerőseim között, viszont tegnap küldtem neki egy üzenetet, amire válasz persze eddig nem érkezett. Most ezt szeretném tudni, lehet-e az, hogy esetleg még nem olvasta?
2014. jan. 26. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az akkor van, hogyha irt egy üzenetet neked te pl fészen játszol és ugye megjelenik neked kis ablakba jobb alsó sarokban. Akkor ugye fel van nyitva elküldte az uzit és csak akkor fogja neki ki írni (mivel hogy te írtad) hogyha rá kattintassz az üzenet küldőre ahova az üzenetet írod.
2014. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én tapasztaltam már olyat, hogy nem jelent meg a látta felirat, ismeretlennél meg olyannál, akinél le voltam tiltva cseten, szóval ne vedd készpénznek.


Egyébként ha valakinek üzenete jön és nem olvassa el Facebook-on, a rendszer 30 perc múlva kiküldi az üzenetet email-ben, ahol anélkül elolvashatja, hogy belépne a Facebook-ra, és így értelemszerűen a "Látta" felirat sem jelenik meg.

2014. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!