Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube partnerség - TGN -...

YouTube partnerség - TGN - megéri? Milyen előnyöm származik ebből?

Figyelt kérdés

A minap megnéztem az inboxomat YouTube-on (amit természetesen elrejtettek, ahogy csak lehet) és egy számomra meglepő levéllel találkoztam.

Gaming csatornám van, és egy bizonyos TGN network keresett fel, hogy nem érdekelne e a partnercégük.

Mivel magamtól eddig nem foglalkoztam a témával, és ahogy látom elég sokan nem is árulnak el mindent titeket kérdezlek.

Milyen előnyöm / hátrányom származik abból ha esetleg csatlakozom ehhez a partnercéghez?

Valaki hallott már róluk ? Tapasztalat esetleg?

Az adsense-el együtt is lehet ezt igényelni? Vagy választanom kell ?

Mivel eddig nem foglalkoztatott a dolog, tényleg nem néztem utána semminek. YouTube partnernek is csak azért jelentkeztem annak idején, hogy tudjak egyedi képet rakni a videók elé :)

Előre is köszi a válaszokat, remélem a trollok nem találnak ide ;)

Andi



2014. jan. 27. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Először azt vizsgáld meg, hogy amit a csatornádra felraksz, az 100%-ig a saját alkotásod-e, mert ha nem, akkor előfordulhat, hogy valaki a nyakadba akaszt egy pert, ha az ő tollával ékeskedve próbálsz pénzt szerezni.


Azt mondod, játékokról van szó. Amíg szórakozásból töltögeted fel, addig nem zavar senkit. De pl. egy EA vagy Activision biztos a nyakadra mászna, ha éppen az ő játékaikból készült videókkal pénzt keresnél.


Nem is olyan régen történtek hasonló esetek.

2014. jan. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A játék kiadókat nem érdeklni, nekik ez csak reklám. A zene és/vagy film részlet az amiért harap a youtube.
2014. jan. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor az előzőcskének itt az egyik az említett cikkekből...


[link]

2014. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előzöcske lennék és itt egy részlet a cikkedből: "A legnagyobbak (pár név: Blizzard, Deep Silver, Ubisoft, Capcom) már Twitter üzenetben vagy a hivatalos oldalukon jelezték a YouTube felhasználóknak, hogy amennyiben kaptak üzenetet a Content ID keretében, rögtön jelezzék azt a számukra, hogy engedélyezhessék a felhasználási jogokat."
2014. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Annak utánanéztem, hogy mely cégek harapnak.

Illetve ha jól tudom partnerséggel, adott fejlesztők játékairól készült videókat is rakhatok fel.

Ennél a cégnél elég sok játékhoz kapok úgymond szabad utat.

A kérdésem még mindig az lenne, hogy ismeri valaki őket ? Van tapasztalata ?

2014. jan. 28. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!