Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet olyant csinálni, hogy a...

Lehet olyant csinálni, hogy a számítógépemet használjam "online tárhelynek"?

Figyelt kérdés

Tehát itt arra gondolok, hogy pl. van egy megosztott mappa és amit oda beleteszek azt egy link segítségével egy külső személy is megtudja nyitni


vagy valami hasonló



#internet #PC #számítógép #onlinetáthely
2014. jan. 27. 10:10
 1/2 Turismo ***** válasza:
Dropbox vagy Google Drive. A Dropboxon 2Gb tárhely van, de ha több ismerőst hívsz meg akkor 500Mb-al növelhető a tárhely. Letölthető az alkalmazása a gépre is és a mappájában akárhány mappát létrehozhatsz tucatnyi fájllal. Szinkronizál több mindennel én szeretem. Amikor még iskolába jártam aztán osztálytársakkal mindig ott osztottuk meg egymással a tanulnivalót! Esetleg ha valamilyen kérdésed van írj nyugodtan privátot!
2014. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amire te gondolsz, az a Samba nevu program. De ahhoz kell kulso IP cím is, hogy elérheto legyen az interneten.
2014. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!