Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kapcsoljam be a wifit?

Hogyan kapcsoljam be a wifit?

Figyelt kérdés
Üdv, nem rég vettem egy "Lenovo Ideapad g500"-asat, és fel raktam rá egy windows 7-et. drivereket stb. Az internet is működik ha ethernet kábelt használok, de egyébként a wifi nem jelez ki semmilyen kapcsolatot ezt írja ki: " Not connected - Connections are available. Ezen a típuson amikor megnyomom az F7-es gombot behozza a "Lenovo Wireless Device Settings-t" de ott azt írja, hogy a wifi be van kapcsolva, az fn+f5/f7 sem hozott sikert, újra telepítettem a drivereket is, de mit sem változott. A mobilomon viszont rögtön kijelezte a kapcsolatot és tudtam is rá csatlakozni. Esetleg valami ötlet?

2014. jan. 27. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hozzá tennék, hogy az Intel PROSet/Wireless Tools is rajta van a gépen és amikor használom a "Manual Diagnostics Tools"-ot akkor ott annyit ír ki a Hardware Test mellé, hogy "Wireless Hardware is not bound to transport driver"
2014. jan. 27. 16:24
 2/4 anonim ***** válasza:
az Eszközkezelőben mit látni ?
2014. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 uno20001 ***** válasza:

Azt írja: "Not connected - Connections are available.", ami azt jelenti, hogy nincs kapcsolódva, kapcsolatok elérhetőek.


A kis ikont az óra mellett már nézted?


Itt egy leírás: [link]

2014. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nos ugye mikor megnyitom alul a wifinek az ikonját egy piros x van ottm és mikor kattolok nem jelez ki semmilyen kapcsolatot.
2014. jan. 27. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!