Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet google fiók...

Miért nem lehet google fiók hozzáadása nélkül kommentelni youtube-on? Mi ez az új őrület? Vagy ha igen hogyan? Volt csatornám valahogy hozzárendeltem anno, most töröltem mindent de nem enged semmit

Figyelt kérdés
újra és újra csak visszadob hogy hozzak létre google fiókot. nem akarok
2014. jan. 27. 21:52
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Sajnos ez a google akarata!

Hozd létre a g+ -t és felejtsd el hogy van. A kommenteknél ha nincs bejelölve a g+ akkor ott nem fog megjelenni!

[link]

2014. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rohadjanak meg...
2014. jan. 27. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, kész káosz volt nekem is, míg meg nem oldottam. Most még google keresőnél is nyitva a g+ fiókom, aminek kvára örülök, mert konkrétan mindent jegyez, mit keresek. Oké, nem létfontosságú, telibe szarhatja az ember, mert hát mit tudnak meg, hogy nehezen fingasz, és erre keresel gyógymódot? De akkor is, a tudat, hogy ő tudja, mire kerestél rá...

Másrészről meg átláthatatlan az egész fiók. Az a bajom, hogy instant nem tudsz kommentre választ adni. Rákattintasz h válasz, és újra betölti a videót... Szánalmasan szar.

2014. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!