Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan törölhetem a freemail...

Hogyan törölhetem a freemail postafiókjaimat?

Figyelt kérdés
Több, mint 10 éve csináltam őket és már semmire sem használom. Csak a spamokat kapja be, másra nem is jó, totál lassú és akad. Egy levelet nem lehet vele elküldeni, szóval már évekkel ezelőtt váltottam. Most szerettem volna törölni őket, de azt írja hibás jelszót adok meg. Mikor azzal léptem be mindkettőhöz... Szóval hogy lehet megszabadulni ettől a fertőtől?

2014. jan. 27. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Fizikailag, sehogy.


Max törlöd a levelező progiból a fiók beállításokat. (Nekem van egy amit kb 10 éve nem használok át van irányítva, jelszót sem tudom már, de még mindig jön egy-egy levél. Ennyit a "6 hónapig nem lépsz be és törlik a fiókot"-ról. :D

2014. jan. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csacsi2 ***** válasza:

már nincs ez a 6 hónap, csak felfüggesztik és törlik a leveleket, míg újra be nem lépsz.

Kérsz jelszóemlékeztetőt, belépsz a fiókba beállítások, póstafiók törlése.

Ha nem adtál meg másodlagos Pf-ot akkor írj nekik:

[link]

2014. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!