Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv! Van olyan böngésző,...

Üdv! Van olyan böngésző, amely az opera minihez hasonlóan tömöríti a weboldalakat?

Figyelt kérdés
Androidra kéne

2014. jan. 28. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Chrome is tudja de az gyengébb mértékben (beállítások > sávszélesség kezelésébe van erre opció)
2014. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem a gyorsasága miatt kellene. De eddig nem találtam az opera minihez hasonló böngészőket nálunk max 2G van nagyon lassú az internet Chrome pedig halál lassú nem ajánlom senkinek, aki telefonról szokott internetezni és nincs a közelben 3G lefedettség.)
2014. jan. 28. 20:01
 3/7 uno20001 ***** válasza:

Opera, és be kell kapcsolni az Opera Turbo funkciót.


[link]

2014. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy az opera minihez hasonló böngészőt keresek nem egy újabb opera verziót kipróbáltam már a legtöbb böngészőt. De eddig nem találtam olyan, amely felveszi vele a versenyt.
2014. jan. 28. 22:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából teszteltem a böngészőket eddig nem találtam egyetlen olyan böngészőt, amely úgymond versenyképes lenne.
2014. jan. 28. 22:45
 6/7 uno20001 ***** válasza:
Valószínűleg nem is fogsz, talán az Opera Mobile, de ha nem akarsz újabb operát kipróbálni...
2014. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*UC Browser
2014. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!