Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtubon hogy lehet meggyőző...

A youtubon hogy lehet meggyőződni arról még mielőtt feltölteném a videóm hogy az nem-e egyezik valakinek a videójával? És nem lehet valahogy beszélni azzal aki kérelmezte hogy tiltsák le a videóm?

Figyelt kérdés
Fel akartam tölteni egy sorozat részét, beírtam a youtube-ba a címét és nem hozott ki egy teljes részt se. Ezért úgy gondoltam hogy még nem töltötte fel senki, de még is miután feltöltöttem írtak hogy szerzői jogokat sértettem.

2014. jan. 29. 15:10
 1/3 anonim válasza:

Nem. Az a helyzet hogy a sorozatok nagyrésze jog védett, tehát nem számít hogy nincs fent a youtubon(mert az aki megpróbálja feltenni ugyan úgy jár mint te) a sorozat jogvédett. Tehát nem feltöltő kérelmez, hanem épp a kiadó, vagy valami cég ami a jogokért felel.


Ugyan ebbe a cipőbe járok én is, sokat baljódok ezzel a dologgal. Saját csatornámon jelenleg 15perces idő korlát van mert egypár jogot megsértettem.. (Nem tudom mikor lesz újra elérhető a megnövelt korlátozás)

2014. jan. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jollan válasza:

Én is a 6 hónapos büntetésemet töltöm. Én egy dvd-t töltöttem fel és buktam vele. Több dvd van fent, de csak amiatt van warm ami miatt beszól valaki a youtube-nak, hogy illetéktelenül használják a videóját.

Kaptam egy e-mailt a GOOGLE-tól, amiben kioktatnak, hogy miként lehet elkerülni a bannolást. Azt mondja a csóka, hogy daraboljam a videót, tegyek hozzá megjegyzést, mondjak róla véleményt, csináljak hozzá az elején intró-t és out-rót. Magyarul kioktat miként kell lopni szellemi terméket.

A zenéról annyit ír, hogy Creative Commons zenéket használjak. Csak az a kikötés ennél a szerzői jogi formánál, hogy fel kell tüntetni, hogy a zene honnan származik. Minden műfajban rengeteg téma van, érdemes vele 1-2 órát eltölteni.

Ha lejár a büntetésem betartom a Google utasításait és legálisan fogok lopni szellemi terméket.

2014. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jollan válasza:
Ja, a 15 perces korlát 6 hónapig fog sújtani
2014. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!