Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chromeba való bejelentk...

Google Chromeba való bejelentkezéshez kaphatnék egy kis segítséget, mert előző nem volt sikeres?

Figyelt kérdés

Ahányszor belépek a Google Chromeba ( és google fiókba is szeretnék) minden alkalommal hibaüzenetet kapok és háromszor le kell x-elnem v ok-éznom és utána megnyitja a google oldal, de a fiókomba nem jelentkezik be. Utána rámegyek a beállításokra és be tudok jelentkezni.


hibaüzenet:

Profilját nem sikerült rendesen megnyitni, Előfordulhat, hogy néhány funkciót nm tud használni. Kérjük ellenőrizze, hogy a profil létezik-e, és hogy Ön rendelkezik. E a profil tartalmának olvasásához és írásához szükséges engedéllyel.


erre kaptam választ, ezt csináljam meg:

1. Csukd be a Google Chrome-ot

2. A Total Commander-ben Beállítások\Általános beállítások\Képernyő menüpont alatt pipáld ki a "Látszik a rejtett\system fájl"-t

3. Menj ide: C:\Documents and Settings\{felhasználónév}\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default

4. Töröld ki az összes Web Data és History fájlt

5. Nyisd meg újra a Google Chrome-ot és a hibaüzenetnek el kellet tünni


miután megtettem sikerrel napokig nm is volt problémám, de azóta újra és újra előjön hiába csinálom újra és elég idegesítő.

valaki tudna megoldást?



2014. jan. 29. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Nálam ezt a Chrome eljátsztotta szintén a 19. verzióra való frissítésekor. Jó egy hétig csinálta, én is ugyanazt a választ kaptam anno, amit te most. Utána néztem a neten, de ott is csak ez a választ találtam, míg egy PC fórum oldalon írták, hogy ez a Chrome hibája. Gondolom, most is ez van. Amúgy a Chrome mostanában eléggé pocsékul teljesít nálam is, úgyhogy azt hiszem, szabira küldöm egy kis időre. Tele van a hócipőm már nekem is az állandó problémákkal. Ez van sajnos.
2014. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ma frissitették a Chrome-t, nálam az előző frissitésnél bolondult meg, le kellett tiltanom minden bővítményt, kivéve az Adblock Plus-t.

A legjobb, ha teljesen törlöd, de minden részét (Ccleaner bal oldali menűben Eszközök, itt jobb egérgombbal kijelölöd a Chrome-t és letakarítod). Ccleanerrel Takarítás, aztán innen töltsd le az újat.

[link]

2014. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a legújabb: 32.0.1700.102
2014. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanezt a hibaüzenetet felhozza egy csomószor amikor belépek a chrome-ba és pár napja csinálja ezt. Kb. alap állapotba kerül minden akárhányszor megnyitom.(Itt arra gondolok, hogy nincsenek beállítva a kedvencek, kezdőlap láthatósága, a betűméret parányi stb.)Akkor én is csináljam meg azt a total commanderes dolgot, vagy várjak, amíg a fejlesztők kicsit összeszedik az új verziót?
2014. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az új verzió, már két napja frissitették.

32.0.1700.107.

Próbáld meg kézzel, Három vonal alatt, Google Chrome névjegye.

2014. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
,,Próbáld meg kézzel, Három vonal alatt, Google Chrome névjegye." - ezt hogy érted?
2014. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnyitod és Google Chrome névjegyénél elindul a frissités.
2014. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!