Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valami lehetőség arra,...

Van valami lehetőség arra, hogy az alábbi oldalon "meghívót" szerezzek?

Figyelt kérdés

Az oldalt szerintem mindenki ismeri! Nem szeretném leírni, nehogy ebből brobléma legyen! N.o.e Ha kihagyunk két betűt... bár lehet hogy leírhattam volna. Mindegy!


Szóval tudom hogy vannak ezek az oldalak amik átverések, ezeknek én nem is dőlök bele! Viszont annyian használják az oldalt, ha jól tudom meghívó kell, vagy valami más módszer? Ha meghívó akkor havaroktól kellen szerezni, de olyan haverom nagyon nincs aki ilyesmi dolgokhoz értene...


Szóval hogy lehet szerezni, feljutni?

A váklaszokat előre is köszönöm!



2014. jan. 29. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A torrent oldalra gondolsz? Időnkként szokott lenni kedvezmény, h kevesebb pontért lehet meghívót igényelni, mer egyébként vagy 1000 pont, ami elég sok. Szóval ilyen ünnepekkor, szülinapkor stb-kor leviszik ezt.

Én tudok küldeni ilyenkor, de per pill nincs ilyen időszak és előre nem tudni mikor lesz :/

2014. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, szóval kizárólag csak meghívós rendszer van. Akkor majd talán valakinél-valahol szerencsém lesz! Köszönöm! :)

Azért ha valaki mégis megsajnálna és van neki:

thefurgeurge@gmail.com

2014. jan. 29. 21:45
 3/4 anonim válasza:

artina.hu/ncoremeghivo

Jelenleg ez az egyetlen oldal ami nem átverés és szerezhetsz meghívót.

2014. ápr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1000 Ft-ért tudok küldeni meghívót, ha érdekel írj privit.
2014. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!