Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom a skype egyenlegeme...

Hogy tudom a skype egyenlegemet feltölteni, hogy kedvező áron tudjam hívni a hálózati telefonokat? Csak benki átutalással tudom kifizetni, de ezzel nem megy. Bővebben lent

Figyelt kérdés

OTP kártyám van,rámegyek az egyszeri banki átutalásra,de ezzel nem tudom megcsinálni,másra meg nem mehetek rá,mert nincs VISA-meg más bankkártyám,így azokra nem mehetek.

A bal felső sarokban rámegyek a skype ikonra,majd a "skype-egyenleg feltöltése..." gombra.



2014. jan. 29. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Visa, mastercard, vagy egyéb ilyen logónak kéne lennie a kártyádon. Ha nincs ilyen nem tudsz vele fizetni, mert nem lehet a neten vele fizetni.
2014. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az internetes vásárlásra alkalmas kártyákon a hátoldalon az aláírás mellett találsz számokat, abból kell a vásárláshoz az utolsó 3 szám. Kártya nélkül nem tudod feltölteni az egyenleged
2014. jan. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kártyatípust nem tudja beállítani, nem a biztonsági kódot nem nem találja.
2014. jan. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kártyatípust nem is kell beállítani mert beírja a kártyaszámot az első 4 karakter a bankot és a kártya fajtát azonosítja. Ha nem fogadja el a kártyát új kell neki
2014. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!