Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akadnak a videók?...

Miért akadnak a videók? Youtube-on nem, de ha valami filmet vagy sorozatot akarok megnézni egy oldalon, rámegyek a linkre mint pl: putlocker, akad a videó és a hang is. És szinte mindegyik linknél igy van. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 13:39
 1/6 kovacspeterpeet ***** válasza:
Hagyd előre betöltődni a filmet és csak utána indítsd el. Valószínű az a baj, hogy a putlocker oldal lassú a youtube meg gyors.Ennyi.
2014. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:
A vírusvédelmed is belassíthat streameket. Ott is megoldja, ha kivárod a pufferelést.
2014. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát hiába hagytam én , akkor sem csinált semmit. Szerintem a géppel van baj mert
2014. jan. 31. 14:37
 4/6 A kérdező kommentje:
*Mert kisteljesitményű. A net jelenleg 54,0 mbps.
2014. jan. 31. 14:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezen még a google chrome se akar lejönni... ez egy ibm thinkpad gép.
2014. jan. 31. 14:41
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

Az ilyen streamek nagy része flv, a youtube meg nem. Lehet, hogy simán a flash videókkal van csak bajod.

Alternatíva:

Firefoxba beteszed a DownloadHelper plugint, aztán azzal húzod, mented le a videót és úgy nézed meg mondjuk VLC playerrel.

Persze akkor ki kell várni a teljes letöltést, de ez gyakran gyorsabb, mint a stream maga.

2014. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!