Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom letiltani Mns-en...

Hogy tudom letiltani Mns-en azt hogy magától küldözgessek linkeket és hogy én se kapjak ilyeneket?

Figyelt kérdés
Állitólag ezek virusok és le is dob az msn engem!!!!!:S
2009. dec. 5. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
malwarebytes nevű progi le fogja írtani a trójaiakat a gépedről, szedd le és telepítsd föl. utána jó fog lenni.
2009. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
várj adok linket is, [link] sztem le kéne irtania, próbáld meg!
2009. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM remélem jó lesz
2009. dec. 5. 21:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy ne kapj azt nem fogod tudni beállitani, mivel az amiatt van mert a többiek gépe virusos és ha a linkekre rákattint valaki az övé is az lesz. tehát vagy letiltod azokat akik küldözgetnek vagy nem veszed figyelembe ha küldenek
2009. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de én 1-re sajna rákattintottam amugy futattam ezt a progit igaz késöbb jelentkezik a gond de még mindig megvan!!!!:S
2009. dec. 5. 23:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Hali. Válts jelszót az segit. Ettöl nem küldözgeted másnak. Mert amikor Rá kattintasz kéri az msn es cimet és jelszot ezzel meg adod nekik amivel belépnek és küldik mindenkinek, ha jelszót váltasz már nem tudnak belépni. Nálam ez be jött.
2009. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi kifogom próbálni
2009. dec. 6. 12:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Azé ird meg sikerült e
2009. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Váltottam jelszót kipróbáltam a progikat már mindent csináltam de a probléma fenn áll még mindig!!!!!!!!!
2009. dec. 7. 13:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Ujra raktam a gépet mást nem tudtam csinálni és amugy jólett igy már!
2009. dec. 18. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!