Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kamu msn-t csináltatok már?...

Kamu msn-t csináltatok már? És milyen célból?

Figyelt kérdés
Én próbára szeretném tenni a pasimat..kellenének jó ötletek!Köszi előre is!!
2009. dec. 5. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyenekkel kell próbára tenni, akkor már régen rossz...:(
2009. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már csináltam. Én igazából arra használtam h megszívassam azokat akiket utálok. Persze ügyesen kell csinálni. Én kamu webcamot is használtam xd
2009. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Én csináltam még 15 éves koromban, egy 16 éves sráccal voltam együtt 4 hónapja.

Gyanakodtam, megcsináltam...

Erre a drága "barátnőm" akit beavattam, a barátom osztálytársa volt... és volt olyan kedves, hogy elmondta neki...

Szakítás lett a vége, de nem is bánom, 1,5 éve élek BOLDOG párkapcsolatban :)

18L


Konkrétan milyen ötletek kellenek?

Neten keress egy aranyos csaj képet, de ne túl szépet, hanem inkább átlagosabbat, mert feltűnő...

Ne hasonló nevet csinálj (ha szinezni akarod) mint amilyen a Tiéd.

Valamint ne ugyanazokat a hangulatjeleket használd!

Ha vannak nagyon jellemző és gyakran használt szavaid, azt is mellőzd.

2009. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a masodiktol kerdeznem


hogy hasznaltal webcamot alcazva ?

2009. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Letöltöttem mondjuk egy videót youtube-ról. Leszedtem egy programot (many cam) és beállítottam hogy azt a videót mutassa. Aztán msn-nél mikor bekapcsoltam a webcamot olyan volt mintha én lennék :D
2009. dec. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat.

Ami azt illeti,hasonló cipőben járok mint a második válaszoló..:(

4 hónapja irunk mi is,nagyon komolyan tervezgettünk(gyerek,együttélés,stb)és tegnap szakitottunk,mikor rákérdeztem 1-2 gyanús dologra..:(

Letiltott msn-en :( -ez a legfőbb bajom,mivel egy közös ismerősünk látja hogy fennt van egész nap szinte elérhetőként:((,tiszta ideg vagyok!


Szóval kíváncsiságból legfőképp,de ha úgy adódik,szivatásból szeretném ezt a kamu msn-t,ami a gondom,az az,hogy ő nem vesz fel csak úgy partnereket tudomásom szerint,és nemtudom mit mondjak,ki vagyok,honnan van meg nekem az msn-cime,stb,stb..Nem csetel sajnos sehol..:S

A webkamimat meg be sem kapcsolnám,azt mondanám neki,nincs..egy ideig..,aztán jöhetne a bukta!!Értitek??

2009. dec. 6. 09:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csináltam. Csajnak adtam ki magam, és a kamba a képet a tvről nyomattam neki :D Elöre fel vettem valakit azt a képet a tvre küldtem és elé raktam a kamerát.
2009. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy ne ugy irj ahogy szoktál mert tuti bukta. És csinálj ugy mintha nem is ismernétek egymást hogy ne jöjjön rá ki is vagy
2009. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez sztem alap,persze hogy egy idegen csajnak adom ki magam,és nem úgy irok vele ahogy szoktam!!!!Kamizni meg minek????Bőven elég nekem egyszer irni vele,annyiból már látom "merre hajlik"..:S :(

A kérdés hogy vegyem fel mint partnert msn-re?Mit mondok neki,:helló csak úgy kitaláltam ezt a cimet? :S

Mi cseten ismerkedtünk meg,ahová most egyáltalán nem jár:(((

Szóval ehhez kéne ötlet...

2009. dec. 6. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Látad iwiwen és fel vetted mert tetszik. Ezt még akkor is be veszik ha nem is irtad ki a cimet :D
2009. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!