Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy "régi" gmail fiókom,...

Van egy "régi" gmail fiókom, és egy szintén "régi" youtube csatornám, amit véletlenül összekötöttem egy másik, új gmail-lel, amit nem használok. Hogy tudom megoldni, hogy a youtube a "régi" gmail fiókkal legyen összekötve?

Figyelt kérdés

Ha bejelentkezek a youtube-ra, akkor a google az ahhoz tartozó új gmail fiókot nyitja meg, ha meg a "régi" gmailre jelentkezek be, akkor meg youtube-on újra be kell jelentkezni.

Nem szeretnék két böngészőt használni, ezt a két oldalt naponta többször használom.

Arra gondoltam, hogy először szétválasztom az összekapcsolt youtube-ot és az új, nem használatos gmailt, majd ezt a gmail fiókot törlöm, és ha ez kész, összekapcsolnám a youtube-ot a "régi" gmail fiókommal. (ami az eredeti terv volt)

Ehhez szeretnék segítséget kérni, ha valaki csinált már ilyet.



#YouTube #Gmail #Google+ #fiók szétkapcsolása
2014. febr. 1. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Le irnád ezt érthetően?ez az egész kérdés teljesen zürzavaros!!
2014. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!